Ekipa

LADYX – ADMIN STRONY, REDAKTOR STRONY

Jestem założycielką fanpage’a PLYG. Może krótko, kocham Gagę od kiedy miałam przyjemność zobaczyć jej show na żywo, gdy przyjechała do nas z trasą MBT w 2010. To była miłość od pierwszego wejrzenia i… posłuchania! Potem poszło z górki, zaczęłam szukać wszędzie informacji o Mother Monster, oraz zapoznawać się z jej dyskografią. W zeszłym roku udało mi się być na koncercie BTWB na Litwie. To było niezapomniane doświadczenie, wspaniale było zobaczyć Gagę kolejny raz na żywo, kiedy to jest jeszcze piękniejsza i słodsza niż na zdjęciach w internecie! Bardzo się cieszę, że założyłam stronę, gdzie mogłam Was wszystkich poznać i dzielić się moim gagowym bzikiem. Moim marzeniem jest spotkanie z Gagą, wierzę, że kiedyś się ono spełni, w końcu tego nas uczy nasza idolka- aby nigdy się nie poddawać!

GAGALOVER – GŁÓWNY GRAFIK, ADMIN STRONY, REDAKTOR STRONY

radek-copy

Mam na imię Radek. Na co dzień studiuję projektowanie graficzne na UAP w Poznaniu. Uwielbiam kino, muzykę, film, sztukę, podróże, kolejki górskie. Z Gagą jestem od 2011 roku – od początku ery BTW jako LM, a wcześniej jako „fan-słuchacz”. Gaga jest dla mnie jedną z największych inspiracji. Podziwiam ją za jej aktywistyczną postawę oraz oddanie fanom, świetny głos, oryginalność oraz niebanalne pomysły i kompozycje. Moje ulubione utwory to Diamond Heart, Angel Down, Marry The Night,  Applause, Aura, You & I, Born  This WayThe Edge Of Glory, Dance In The Dark oraz wiele wiele innych. Na stronie pełnie funkcję grafika, admina oraz redaktora.

Facebook1

Facebook2

  DAVE – ADMINISTRATOR 

dawid

Jestem Dawid. Gagę pokochałem od początku ery The Fame. Moimi ulubionymi piosenkami Lady Gagi są Just Dance,  TelephoneHeavy Metal Lover , G. U .Y. oraz  dancing in the circles i wiele wiele innych. Na stronie pełnie funkcje  Administratora.
Kontakt: dawidszczygiel20@gmail.com

Komentarze