OGŁOSZENIE – PLYG poszukuje redaktorów!

Luty 16, 2017 2:11 pm


W związku z bardzo intensywnym rozwojem naszej strony oraz coraz większą ilością naszych czytelników ogłaszamy nabór na redaktorów strony www.gagapolska.pl

Mając w niedalekich planach otworzenie zupełnie nowego serwisu internetowego oraz bardziej profesjonalny charakter naszej działaności poszukujemy osób, które wspólnie z nami dzieliłby pasję do Lady Gagi oraz publikowania informacji na temat jej poczynań. 

Mając w niedalekich planach otworzenie zupełnie nowego serwisu internetowego oraz bardziej profesjonalny charakter naszej działalności poszukujemy osób, które wspólnie z nami dzieliłby się pasją do naszej idolki i jej muzyki.

Kochasz Lady Gagę, śledzisz jej poczynania na bieżąco, potrafisz dobrze organizować swój czas, jesteś ambitny i zaangażowany? Potrafisz poruszać się w intrenecie i szybko znaleźć interesujące Cię informacje? Chciałbyś mieć swój udział w promocji Lady Gagi w naszym kraju oraz bardziej zaangażować się w środowisko małych potworów? To zajęcie właśnie dla Ciebie!

Wymagamy profesjonalizmu, zaangażowania i bezinteresownego podejścia do pracy w naszym zespole – jesteśmy organizacją non-profit. Dołączenie do naszej ekipy oferuje możliwość rozwoju na polu redaktorskim, marketingowym oraz (oczywiście) funowskim.

Co musisz zrobić?

1. Wypełnij kwestionariusz osobowy poniżej

2. Bazując na naszych wpisach na stronie napisz newsa na jeden z wybranych tematów:

WYSTĘP GAGI NA SUPERBOWL

WYSTĘP GAGI NA ROZDANIU NAGRÓD GRAMMY

 

Limit przyjęć – brak.

Ogłoszenie wyników – 28 lutego 2017 

 

Komentarze