Lady Gaga na stałe w zespole Metallica?

Luty 15, 2017 11:34 am

Mija kilka dni od pamiętnego występu Gagi z zespołem Metallica na rozdaniu nagród Grammy, a w sieci nie ustają komentarze oraz recenzję na temat ich show. Na temat współpracy z Mother Monster postanowili wypowiedzieć się sami członkowie trash-metalowego zespołu. Poszczególni muzycy Metalliki byli pod wrażeniem Gagi jeszcze w trakcie prób przed występem. Najbardziej podekscytowany zdawał się być Lars Ulrich, który usłyszał od swojego menadżera, że to prawdopodobnie najcięższy kawałek, jaki kiedykolwiek zagrano na rozdaniu Grammy – cięższy nawet niż poprzednie występy Metalliki.

Jesteśmy więc bardzo podjarani, że producent gali, Ken Ehrlich, pozwala nam mocniej sobie pogrywać za każdym razem. No a teraz mamy jeszcze nową wokalistkę – no dobra, współwokalistkę, tak to brzmi lepiej – i wcześniej rozmawialiśmy nawet o tym, by dołączyła na stałe do Metalliki. Bylibyśmy wtedy kwintetem, jeszcze zobaczymy.

Kolejny z współtwórców zespołu – Kirk Hammett również od początku był zainteresowany, co wyniknie z tej współpracy.

Na galach Grammy zawsze było dużo duetów. Kiedy Gaga do nas dołączyła i mogliśmy przećwiczyć naszą piosenkę, wyszło naprawdę bardzo fajnie. Była całkiem otwarta i zależało jej na próbowaniu różnych aranżacji, by znaleźć najlepsze rozwiązanie dla utworu. To było coś wspaniałego. Naprawdę świetnie nam się razem grało.

Od reszty kolegów z zespołu nie odstaje również Robert Trujillo. Opowiedział on o występie Metalliki, który zachwycił Lady Gagę – to prawdopodobnie po nim doszła do wniosku, że kapela jest w lepszej formie niż kiedykolwiek.

Ona wie, co to pazur i jest odpowiednio nastawiona, a to w naszej robocie bardzo ważne. Przyszła nawet zobaczyć nas w akcji… Graliśmy niewielki występ w Los Angeles, a ona została na całość. Widać było, że się dobrze bawi, dawała czadu, a ostatecznie – w jakiś magiczny sposób – doszło do tego.

 

Źródło: www.antyradio.pl

Pełna rozmowa z zespołem:

 

Bylibyście za, gdyby Gaga odważyła się na dłuższą współpracę z zespołem Metallica? 

 

Komentarze