Lady Gaga ogłasza trasę!

Luty 6, 2017 12:49 pm

Zaraz po wiekopomnym koncercie Gagi na 51. SuperBowl Halftime Show na oficjalnej stronie Gagi pojawiły się daty koncertów nowej trasy koncertowej! Na chwilę obecną ogłoszone zostały tylko koncerty w Ameryce Północnej i Południowej i Europie. Trasa będzie nosiła nazwę Joanne World Tour, a zaczynać się będzie 1 Sierpnia w Vancouver w Kanadzie. Sprzedaż biletów rusza przeważnie 10 lutego.

Jest to pierwsza trasa Gagi, w której zostało porzucone tradycyjne nazewnictwo tras, w których stałym elementem był człon Ball. Czy jest to zwiastun innego typu koncertu? Mamy spodziewać się stonowanego akustycznego koncertu, czy raczej show na miarę SuperBowl? Jakie są Wasze zdania?

Niestety i tym razem Polsce nie było dane gościć artystki u siebie. Miejmy jednak nadzieję, że sukcesywnie będą dodawane nowe daty do listy trasy (w końcu Gaga na pewno nie porzuciłaby w swoim zestawieniu krajów Azji).

Lista koncertów: [LINK]

Oficjalny plakat trasy został zaprezentowany w formie GIFu, jak widać Gaga upodobała sobie tematykę „retro internetowych bajerów”. 🙂

Oficjalny plakat:

tour_poster

Wybieracie się na któryś z koncertów?

Komentarze