Gaga w The Culture Show

Listopad 9, 2013 3:56 am

W środę, 13 listopada, zostanie wyemitowany odcinek The Culture Show, w którym Gaga udzieliła wywiadu Mirandzie Sawyer. Prezenterka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła kilka szczegółów zza jego kulis:

Zapytałam na początku o to, jak się czuła, gdy była zmuszona z powodu kontuzji wziąć wolne, odpowiedziała szczerze grobowym tonem: „czujesz się jak dziecko. Myślę, że to było dla mnie dobre, gdyż scena stała się dla mnie miejscem, na którym funkcjonowałam.” W ciągu ostatnich 48 godzin [Gaga] pracowała z Robertem Wilsonem odtwarzając niektóre artystyczne obrazy:  Śmierć Marata, Głowa Jana Chrzciciela. Powiedziała mi,  że miała świetny seks, a jej wcześniejsze doświadczenia seksualne były dość przewrotnie i straszne, przerażające.”  Przyznała się do tego, że nie czuje się seksowna.

Zastanawiałam się, jak bardzo sztuka może naprawdę być wbudowana w jej muzykę. Powiedziała, że cała jej wiedza o sztuce przenika się z muzyką. Przynajmniej myślę, że to właśnie powiedziała. Ta odpowiedź trwała długo. Ona kontrolowała wszystko, a jej nastrój- zmęczony, zbyt intelektualny, pełny sztuki, bardziej niż popu-był  tym, co dominowało. Pomijając to, polubiłam ją. Była mądra i zadumana. „Pewnie brzmię gównianie” powiedziała, „twoja oglądalność spadnie.”

Kiedy skończyliśmy, dyrektor zapytał, czy możemy uścisnąć sobie  ręce, „zróbmy uścisk Mariny” powiedziała Gaga i staliśmy, ja górująca nad nią, w dziwnym uścisku. Mogłam poczuć jej oddech wydobywający się z ciała. Po chwili odwróciła się do widowni i zapytała „czy mamy stringi?”, nie było. Więc odwróciła się, tak aby nie zniszczyć swojej sukienki, i stanęła w rażącym świetle kamer. „Widzicie moją rzecz?” zapytała. Nie. Jesteś dobra. Nie ma „rzeczy”. Niczego. Uśmiechnęła się.

 

                                 Ciekawi jesteście całego wywiadu?

Komentarze